Turkovia

Komunalna 2, 62-700 Turek

Rezerwacja

Wybierz
0
Dorośli
0
Podaj liczbę dzieci

Rezerwacja nie obejmuje dań dla dzieci.
Informacja o liczbie dzieci służy przygotowaniu miejsca przy jednym stoliku a zamówienia dla dzieci składane są à la carte - w restauracji.

Liczba gości
Data
Godzina
0 Suma menu musi być równa liczbie dorosłych gości
Zamówienia dla dzieci składane są à la carte
Menu A
0
Menu B
0,00 zł Suma

Jeśli w wybranym przez Ciebie terminie nie ma możliwości rezerwacji on-line,  skontaktuj się z obsługą restauracji.

Menu A

99
Przystawka / zupa
Tatar w trzech odsłonach. To kompozycja najlepszego mięsa wołowego z dodatkami które oczarują twoje kubki smakowe. Kapary , musztarda francuska i cebulka z ogórkiem to wir smaków które w połączeniu ze świerzymi bułeczkami tworzą niesamowite doznania kulinarne.
Danie główne
Polędwica wieprzowa w pelerynie wędzonego boczku w sosie z leśnych grzybów, sałatką i słodkim ziemniakiem. Coż napisać....... obłęd w ustach
Deser
Gorąca szarlotka z lodami śmietanowymi i świeżo ubitą śmietaną. Smak słodyczy polskiego jabłka to powrót do dzieciństwa spędzonego na wsi w śród opadających liści drzew i ciepłych promyków słońca Gorąca szarlotka w połączeniu z cynamonem i lodami z pewnością każdemu rozbudzi wyobrażnie .
Alergeny zawarte w Menu A:
gluten, jaja, laktoza, orzeszki ziemne

Menu B

69
Przystawka / zupa
Krem z polskich pomidorów na bazie warzyw korzennych. Bogaty smak i aromat przeniosą cię do ogrodu pełnego słońca.
Danie główne
Tradycyjny schab z kością w złocistej panierce z ziemniakami i kapustą zasmażaną. Smaki pełne radości lecz z tradycja.
Deser
Lody serowe z malinami i kryształem cukru. Lody rzemieślnicze na białym serze z malinami mrożonymi i diamencikami cukru. Niekończąca się opowieść ...

Turkovia

Jesteś w miejscu , gdzie jedzenie spotyka się z mistrzowskim barem. Świat zewnętrzny znika, a czas płynie beztrosko wśród rodziny i przyjaciół. Jak codzień rano upiekliśmy naturalne pieczywo, zamówiliśmy świeże mięso i warzywa od zaufanego dostawcy. Pokroiliśmy soczyste owoce do baru i z radością Cię gościmy. Wkładamy całe serce w to, byś poczuł się jak w rodzinnym gronie głaszcząc swoje podniebienie wybornymi daniami.