Hotel Dwór Fijewo ***

PTTK 21, 87-400 Golub-Dobrzyń

Rezerwacja

Wybierz
0
Dorośli
0
Podaj liczbę dzieci

Rezerwacja nie obejmuje dań dla dzieci.
Informacja o liczbie dzieci służy przygotowaniu miejsca przy jednym stoliku a zamówienia dla dzieci składane są à la carte - w restauracji.

Liczba gości
Data
Godzina
0 Suma menu musi być równa liczbie dorosłych gości
Zamówienia dla dzieci składane są à la carte
Menu A
0
Menu B
0,00 zł Suma

Jeśli w wybranym przez Ciebie terminie nie ma możliwości rezerwacji on-line,  skontaktuj się z obsługą restauracji.

Menu A

69
Przystawka / zupa
Krupnik polski
Danie główne
Gulasz galicyjski z gęsich żołądków na puree chrzanowym z surówką z kiszonej kapusty
Deser
Śliwki na kruchym cieście

Menu B

99
Przystawka / zupa
Czernina kujawska
Danie główne
Comber z jelenia, podany na kamieniu wulkanicznym z ziemniakami opiekanymi oraz grillowanymi warzywami, sosem myśliwskim i pieprzowym
Deser
Deser dyniowy z bakaliami

Hotel Dwór Fijewo ***

Restauracja Dwór Fijewo to niebanalne połączenie kuchni polskiej i międzynarodowej. Stawiamy na regionalizm- dania i trunki charakterystyczne dla Kujaw i okolic Torunia. W karcie restauracyjnej obok zupy borowikowej, tradycyjnych pierogów własnego wyrobu czy gulaszu w placku ziemniaczanym można znaleźć takie pozycje jak makarony i burgery. Wszystkie podawane w naszej restauracji dania przygotowywane są z wyselekcjonowanych, świeżych i sezonowych produktów. Restauracja dzięki nadającemu intymności ustawieniu stolików pomieści 60 gości. Niezobowiązujący klimat sali restauracyjnej sprawia, że czują się w niej swobodnie zarówno rodziny z dziećmi jak i goście biznesowi. Dla najmłodszych gości restauracji przygotowane zostało specjalne menu i duży kącik dziecięcy. Wszystkim piwoszom polecamy regionalne piwa z pobliskiego browaru rzemieślniczego. Nasza restauracja poleca również szeroką gamę win słodkich, półsłodkich i wytrawnych z różnych zakątków świata.